| intercityexpress a întrebat:

Salutare TPU, mai am o problemă. Mi-am descărcat HyperCam 3 şi aş vrea să ştiu cum scam de lag când înregistrez un joc. Se poate rezolva? Trebuie să îmi instalez un program care anulează lagul(dacă da, ce?)? Să schimb programul? Mulţumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu cred ca poti scapa de lag.

| ghemarius09 a răspuns:

Imi pare rau, dar cu hypercam si din astea la jocuri nu scapi de lag.Cel mai bine ar fi ori sa gasesti un program gratis, ori sa-ti cumperi unul bun sau sa-l descarci.Cel mai recomandat este Fraps.

| Razboinicescu_Sabin_1990 a răspuns:

Imi pare rau, dar cu hypercam si din astea la jocuri nu scapi de lag.Cel mai bine ar fi ori sa gasesti un porgram gratis, ori sa-ti cumperi unul bun sau sa-l descarci.Cel mai recomandat este Fraps.

| intercityexpress explică (pentru Razboinicescu_Sabin_1990):

Am uitat să menţionez un lucru, am descărcat varianta demo.

| Razboinicescu_Sabin_1990 a răspuns (pentru intercityexpress):

Ok,dar hypercam-ul nu e bun nici macar pentru jocurile flash. Oricum, ce joc vrei sa filmezi?

| intercityexpress explică (pentru Razboinicescu_Sabin_1990):

În primul rând, pentru Minecraft.

| Razboinicescu_Sabin_1990 a răspuns (pentru intercityexpress):

Descarca Fraps-ul de undeva si vei putea filma.Nu conteaza ce vrei sa filmezi sau daca hypercamul de demo!

| AleKsx a răspuns (pentru Razboinicescu_Sabin_1990):

Te-ai gandit ca omul poate vrea sa faca un tutorial? happy