| emipenet a întrebat:

Salutare TPU! Am intalnit o fata in liceu acum cateva saptamani, la inceput doar ne uitam unul la altul, dupa ne salutam, dupa dadeam pumnul (pumn in pumn adica), dupa am gasit-o pe Instagram, am mai vorbit, ne-am vazut in realitate, ne-am tot imbratisat, am si sarutat-o pe frunte si obraji, nu avea nimic nu asta, ba chiar zicea ca ii place, cand ii trimit poze cu mine pe Instagram, mereu face screenshoturi.
Cand o intreb daca ma place, zice "nu stiu))".
Oare ma place? Oare am sanse sa fiu cu ea? Ce ziceți?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca te place ca si amic nu neaparat ca pe un potential iubit, asta deduc din gesturile ei.
Mai poate exista si posibilitatea sa nu fie sigura de sentimentele ei si sa fie in faza de "testare" cu tine.

| Trixt3r a răspuns:

Sincer - Cauta alta care stie sa scrie corect "nu stiu".

Parerea mea este sa-ti faci intentia cunoscuta, cum ca iti place de ea si daca este interesata esti disponibil, dar nu insista daca vezi ca ea nu da semne.