| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare putin amuzanta, dar interesanta...Atunci cand ma intalnesc cu prietena mea si o iau in brate(precizez ca este la fel de inalta ca mine), se dezechilibreaza, parca se impiedica.Nu pot sa imi dau seama ce are de face asa.Si cand mergem amandoi de mana pe strada, parca i se indoaie picioarele si ma face si pe mine sa ma impiedic, asta se intampla doar cu mine.Care ar putea sa fie cauza pentru aceasta? Acord funda, vreau raspunsuri serioase, nu glume.

Răspuns Câştigător
| Larisa_Patricia_2000 a răspuns:

Poate e emotionata. De cat timp sunteti impreuna?

1 răspuns:
| miolina a răspuns:

S-ar putea ca tu sa nu fii prietenul ideal. Mai bine jucati-va ca si cum n-ati fi prieteni si observa reactia ei la alt baiat : comportament, vorbit.