| AnemonaP a întrebat:

Astept raspunsuri serioase. De catva timp ma intalnesc cu un baiat si treaba e un pic mai complicata intre noi,nu ma pot explica. Aseara inainte de culcare m am rugat ca Dumnezeu sa imi dea un semn,ce se va intampla in continuare cu noi amandoi. Si chiar l am visat,eram in curtea casei mele,doar ca totul arata altfel,strada era schimbata,si deoadata era o explozie in apropiere de casa mea,el m-a luat de mana,eu am vrut sa o luam la stanga sa fugim,si amandoi am hotarat sa alergam spre dreapta,si am fugit asa ceva timp,de mana amandoi,eu il mai imbratisam si dupa m am trezit. Dupa voi, ce poate insemna?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun dar daca tie iti place de acest baiat poti incepe sa te vezi cu el.

| R0R0 a răspuns:

Un vis. Nimic mai mult.

| Kandia15 a răspuns:

Crede-ma, visele nu sunt decat vise.