| DomnulSarma a întrebat:

..am o intrebare serioasa pentru voi:
Vreodata v-ati gandit sa salvati oameni de la diverse chesti...inec,furt (de exemplu banca), etc...Si sa va faceti un costum in care sa aratati bine si sa va simtiti bine in el?
Ei bine,asta e ideea mea happy Acum iau materialele pentru costum si o sa incerc sa-l fac,si dupa o sa ajut oamenii.
Acum,vreau sa aflu ceva:
Daca voi salva de exemplu o banca de la furt,voi fi la stiri?
Da stiu,minte de copil,dar va rog, raspundeti cu seriozitate happy

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Serios îți spun că ai o imaginație bogată.
Fă-te paznic, dar mai întâi așteaptă să crești.
Multă baftă!

| PedoBarbie a răspuns:

Superman, aici erai?!

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Buna! Iti apreciez gestul si gandirea, insa nu cred ca esti intr-o oarecare masura sa ai permisiunea de a intervenii in situatii critice, pentru asta sunt echipele de interventie. In schimb poti ajuta in posibile cazuri extreme, insa ideea cu costumul nu stiu daca va merge laughing O zi buna iti doresc.

| DomnulSarma explică (pentru RomanianAviationAcademy96):

Am 13 ani, sunt bine facut, ce naiba? Super-eroul romaniei rolling on the floor
Si chiar vreau sa fac un costum...gen Razer (Te rog uita-te la Green Lantern:The Animated Series, dai pe google sa vezi)Adica sa ma pot lupta, sa pot fi flexibil.