| o0lDeYnl0o a întrebat:

Daca fac o optiune de la Orange cu acces nelimitat la m.facebook.com si m.yahoo.com este nelimitat si daca am aplicatii pentru Facebook si Yahoo? sau doar daca intru pe " m.yahoo.com / m.facebook.com "?
Citez din oferta: "Pentru cartela ta îţi oferim gratuit trafic nelimitat pe m.orange.ro. Cu doar 0, 25 € poți selecta şi alte site-uri pe care doreşti să le accesezi nelimitat de pe mobil plus o serie de oferte exclusive."
P.S: Optiunea este de pe orangeyoung.ro/creaza-optiune-prepay
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Stylish a răspuns:

Iti va merge doar daca intrii pe m.facebook.com si m.yahoo.com deoarece aplicatiile nu au nicio treaba cu aceste url-uri insa poti folosi browserul din telefon happy