| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa fac sport si sa cresc dar nu stiu daca e mai bine sa fac exercitiile acasa sau la sala, personal cred ca e mai bine la sala ca e mai sigur si in plus pentru zona abdominala ce exercitii ar trebui sa fac? Si am auzit ca trebuie si dieta ca alftel nu vei vedea nici un rezultat asupra ta, acum nu stiu daca e adevarat sau nu. Multumesc mult

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai bine acasă.
Trebuie și dietă, dar nu cea pe care o iau cei de la sală, ci dietă științifică, nu îndoparea cu proteină.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal că e adevărat. Crezi că o să ai pătrățele doar din abdomene fără să slăbești? laughing