| Firewalker a întrebat:

In ultimul timp am fost foarte stresat de un lucru: sunt la profil pedagogicclasa a Xa si nu imi place aici. As vrea sa ma transfer, dar nu stiu unde, daca m-as transfera la filo as da la Academia de Politie, stiu la un nivel mediu engleza, nu sunt teste grele de admintere, am inteles ca salariul este micut. Daca m-as transfera la mate-info nu stiu ce facultate as putea sa urmez mai departe, am inteles ca sunt foarte multe posibilitati, dar as vrea ceva bun pentru viitor, ceva sigur. Matematica nu stiu cine stie ce, dar as putea sa invat, la capacitate am facut din 3, 8. Sfaturi? Sunt un tip Interprinzator/Convetional.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Termina linistit acest fain liceu si dupa ce vei termina cu bacul luat, atunci poti merge la orice facultate doresti.