| Sorinz a întrebat:

Salutare TPU, sunt un user nou al acestui site, si acum va deranjez cu o intrebare happy, am 18 ani, 1.82 si 92 de kilograme, sunt ok sau trebuie sa mai slabesc? daca da, cum pot slabi repede si sanatos?

3 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Uite diferenta de la inaltime si grasime trebuie sa fie minim de la5 la 10 maxim, deci la tine e perfect. Succes!

| Sorinz explică:

Lol nu mie indiferent sportul, pentru ca alerg in fiecare zii 30 min si mai fac si gimnastica dar nu se cunoaste deloc...

| blutoniumboy a răspuns:

Parerea mea e ca totusi ar trebui sa mai slabesti putin, incerca sportul... nu a omorat pe nimeni pana acum, cred!