| bnv a întrebat:

vreau un status romantic pentru prietena mea. ceva iesit din comun.

Răspuns Câştigător
| MykaElla1 a răspuns:

Asta e iubirea: incepe cu niste "fluturi" in stomac dupa iti cresc aripi ajungi sa zbori in inaltul cerului cu persoana pe care o iubesti... dar vine furtuna (gelozie, posesivitate, minciuni, infidelitate) si parca deodata te ratacesti.ii scapi mana... si nu-l mai regasesti. si atunci aripile se usuca, cad si odata cu ele cadem si noi.

Faci parte din viata mea asa cum stelele fac parte din Univers

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte 1000 de ganduri in 2 cuvinte Te iubesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AllyNa12 a răspuns:

1." Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "
2." Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "
Sper ca ți-am fost de ajutor.
Funda?