| ShadowSlck a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu nevoie de cateva pareri, probabil stiti ca acu' nu mai conteaza mediile din liceu ( clasele 9-12 ), si conteaza doar BAC-UL si admiterea de la facultate. Ce-mi recomandati sa fac? Sa invat doar la materiile de la BAC si la celelalte sa nu mai depun multa seriozitate? Sau ar trebui sa ma axez pe toate? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Scliparici a răspuns:

De fapt eu am inteles ca nu conteaza nici bac-ul ci este ca inainte adica dai examen de admitere la facultate
oricum eu zic sa inveti pentru materile la care dai bac dar nici pe celelalte sa nu le neglijezi

1 răspuns:
| Drahia a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare, dar cred ca o sa fac din toate cate ceva, poate pana la bac se schimba iar legiile invatamantului:-s