| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu o fata?
abia am fac cunostinta k ea si vreau sa o fac sa ma placa intr-un fel, ma poate ajuta si pe mine cineva dau funda!

5 răspunsuri:
| AlexutzaG a răspuns:

Imbraca te frumos si curat,da te cun un parfum tipator dar fresh,bag-o in seama,ia o de umeri, de mijloc, si la sfarsit cand va stiti destul de bine sarut-o

| legalizejoy69 a răspuns (pentru AlexutzaG):

Ce mi-as dori sa se intample dar i-am cerut nr de tel si nu a vrut sa l dea a vrut sa il dau eu si i l-am dat da astept de4 zile si nici macar un sms crying(( crying((( crying(( vreau ajutor!

| AlexutzaG a răspuns (pentru legalizejoy69):

Insista...

| legalizejoy69 a răspuns (pentru AlexutzaG):

Pai treaba e ca nu am timp cand sa ma intalnesc k ea deoarece ea invata de dimi si yi de dup mass si nu am cand si chiar vreau

| EuStiuDeja a răspuns:

Doar fi tu kiss