| ambutisare a întrebat:

Salutare!
Vineri e majoratul unui coleg de clasa si nu stiu ce cadou sa ii fac. Eu m-am gandit la un set de parfumuri sau la o bratara de argint. Voi ce credeti? Alte sfaturi?

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Parfum sub nicio forma, bratara da.

| hândel a răspuns:

Un pandativ cu initiala sau zodia lui, iar daca are simtul umorului, poti sa iei de la un sex shop o pereche chilotei cu trompa, o cana cu sani... gasesti acolo destule articole amuzante. Bafta.

| Sara a răspuns:

Nu parfum! nu-i stii gusturile, ai grija ca acea pratara sa nu fie interpretata gresit, de prietena lui!
nu stiu ce sa-i cumperi. mai bine te-ai mai grupa cu inca o pers 2, tot din clasa, ca sa nu bata la okiwinking