| blaugranu a întrebat:

Salutare.vreau sa imi iau si eu o tigara electronica si nu stiu de care. dati-mi si mie niste sugestii ceva.sunt nou in materia asta laughing precizez ca mai mult de 50 de lei nu sunt dispus sa dau, hai 60(am vazut si la pretul asta).si niste site-uri daca aveti, nu ezitati sa imi spuneti.va mersi

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Un Fumator adevarat care se respecta. nu si va lua niciodata o tigara electronica.,!
tigarile electronice sunt doar pentru a incerca sa te lasi de fumat. pentru a pacalii creierul intr un fel sau altul! Acum nu stiu care dintre noi doi este un adevarat pacalici.
in fine. greseala mea ca ti am raspuns. n am stiut ca. ca ti lipseste in totalitate educatia si bunul simt.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Esti cumva fumator si vrei sa te lasi de fumat? Sau pur si simplu vrei sa ti cumperi crezand ca asa i la moda. ai vazut si tu la cei din jur si ce ai zis hai sa fiu si eu in pas cu moda?laughing Daca i asa iti spun ca faci o mare greseala!

| blaugranu explică (pentru VadTot):

Esti cumva pacalici si nu stiai cum sa te bagi in seama? ai vazut ca nu te baga nimeni in seama si ai incercat sa o faci?laughing daca "ii" asa iti spun ca faci o mare greseala. vreau sa imi iau tigara electronica nu ca sa ma las de fumat si nu ca sa fiu in trend cu altii. vreau sa imi iau pentru ca locul unde muncesc nu permite fumatul si "iesitul" la fumat este mai rar in atatea ore si pentru ca ajung sa economisesc mai putin bani(cred eu).iti multumesc totusi pentru raspunsul tau infantil si ca sa vezi ca nu am nimic cu tine, ti-am si raspuns.

| blaugranu explică (pentru VadTot):

Era greu sa dai un astfel de raspuns demn de apreciat? iti multumesc. si ca sa vezi ca nu imi lipseste bunul simt si educatia si stiu sa apreciez... ia funda

| VadTot a răspuns (pentru blaugranu):

Un Fumator adevarat care se respecta. nu si va lua niciodata o tigara electronica.,!
tigarile electronice sunt doar pentru a incerca sa te lasi de fumat. pentru a pacalii creierul intr un fel sau altul! Acum nu stiu care dintre noi doi este un adevarat pacalici.
in fine. greseala mea ca ti am raspuns. n am stiut ca. ca ti lipseste in totalitate educatia si bunul simt.

| Me01 a răspuns:

Tigara-electronica.compari.ro/oem/ce4-cu-baterie-de-1100-mah-10-ml-lichid-bonus-p189675539
La 55 lei + 10ml lichid cadou
Țigara electronica pate fi de orice fel, lichidul diferă.

Răspuns utilizator avertizat