| Andrei201875910 a întrebat:

Salutt,am 16 ani și vorbesc cu o fata de cam 3-4 luni, un ultima perioada ne-am apropiat foarte mult, adica ne vorbeam cu te iubesc, gen de astea și m-am gândit sa o întreb dacă vrea totuși sa fim împreună și am avut o discuție mai de demult cu ea și mi-o spus ca ar vrea relație pe la vara ca acum nu ii pregătită și am întrebat-o și mi-o spus cica ca ma iubește dar încă nu e pregătită sa aibă o relație și la vara o sa fim împreună mi-o promis și acum eu va întreb mai are rost sa mai vorbim atata timp cât m-o refuzat? Adica eu o iubesc mult și țin la ea si simt ca sentimentele is reciproce.
Mulțumesc anticipat ❤

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te-a refuzat ci te-a amânat. Deci mai are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o iubesti cu adevărat și vrei să fi cu ea la vară, N-o mai cauta. N-o mai suna, consideră c-ai pierdut-o, Doar așa mai ai vreo șansă la ea. Stiu că nu-ți va fi ușor dar altă variantă nu există.

| Andrei201875910 explică:

Sii asta cu ce ajută, din potriva ne îndepărtăm, zic și eu...