| anonim_4396 a întrebat:

Saluuut, inainte de Craciun am facut Secret Santa la scoala cu provocari, chestia e ca eu am primit provocarea ca in prima zi de dupa vacanta sa tin un discurs scurt in fata clasei despre ce vreau eu (pentru ca eu sunt cea mai timida, suntem si a 9a si nu au apucat sa ma cunoasca asa cum trebuie, cel putin asta cred ca e motivul) si habar nu am despre ce sa vorbesc laughing idei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abordeaza un subiect interesant, ceva ce e in voga in zilele noastre si despre care stii ce sa zici: vorbeste de relatii, vorbeste de masini, vorbeste de cluburi, de Untold, de LGBT, ceva ce stii ca ii va tine in priza si la care ai o opinie.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Vorbeste de cum ti-ar placea sa-ti fie viitorul, de prima zi de liceu.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Vorbeste despre tine, ce iti place sa faci in timpul liber, la ce te uiti filme/seriale/cartoons/anime, ce muzica asculti. Fa-ti un discurs pe o foaie si citeste ce ai scris, reciteste, vezi unde nu iti place il modifici si aia e