| anonim_4396 a întrebat:

Salzzy! Voi cati ani aveti?batting eyelashessi...de unde sunteti?:d
[intrebare pentru cultura mea generala si pentru a va cunoaste mai bine :d]

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Sper sa faci lista cu cei care-ti raspund, ca sa ne tii minte tongue
Eu am 24 de ani si sunt din Iasi big grin

68 răspunsuri:
| greg a răspuns:

22 fac in Sept

| greg a răspuns:

A si Bucurestilaughing

| AndrusKanu a răspuns:

16 ani, fac 17 în martie laughing
Sunt din Tg-Jiu.

Răspuns utilizator avertizat
| al3xa_6696 a răspuns:

15big grin sunt din tg-jiu

| Silvia a răspuns:

Pitica de minelaughing
Poi..am 13 ani [:d] si sunt din Constanta happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

18 ani din ploiesti big grin

| Mya a răspuns:

Am 20 de ani don't tell anyone, dar suntem apropiate la distanta in km... big grin Sunt din Eforie N.

| Jonsdottir a răspuns:

Eu sunt cea mai mica happy am 11 ani si sunt din bucuresti tongue

| St!L a răspuns:

Sa raspund si eu?thinking
Eu sunt dintr-un oras ratacit de civilizatie(Vaslui) si am 17 ani!
Multi ani inainte tuturor...

| iulia_5454 a răspuns:

stau de 5 ani in bucuresti

| St!L a răspuns:

App cum e vremea la marelaughing?

| cioco1tweety a răspuns:

Lasa @silvia.ca nici eu nu te-am intrecut cu mult.si ce daca sunt micute.stii cum e. buturuga mica rastoarna carul mare.
app.eu am aproape 14 si sunt din Arges. da vara asta vin sa te vizitezlaughing

| yoanna73 a răspuns:

Sunt cea mai " baba"35 galati

| DMV a răspuns:

Eu am patlu anisholi si sunt din buculeshit

| cioco1tweety a răspuns:

@dulceata..ne bucuram ca printre noi se numara si oameni cu mai multa experienta de viata si sunt sigura ca vei fii apreciata(si esti) pentru sfaturile talehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

18(si mi-era rusine sa zic, credeam ca sunt cea mai mica laughing dar unii pot sa-mi zica "tanti" rolling on the floor ) si sunt din timisoara

| Silvia a răspuns:

@marius231 vremea e foarteee buna la mare. e canicula straight face. prea cald.deci e bine pentru plaja happy

| BUBULINA a răspuns:

20 si un pic
buc

| inna a răspuns:

18, Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunnna big hug eu am 14 ani si sunt din Bucuresti tongue Nu's nici cea mai mica dar nici mare laughing

| Fuxy a răspuns:

Eu am 13 si sunt din timisoara

| Annitu a răspuns:

Buna!happy
14 ani jumate, 6 luni, 4 zile, 1 ora si ...12 mintongue
si...sunt din Bucuresti!tonguetonguehappylove strucklove struck

| St!L a răspuns:

Ana sper sa nu te superi, dar 14 ani jumate, 6 luni laughing

| AndrusKanu a răspuns:

@Ana_fun_steaua: înseamnă că ai 15 ani, 4 zile, 1 oră şi 12 min...

| yoanna73 a răspuns:

Mersi pentru apreciere... ingeras.

| zeeeeeex a răspuns:

Iasi

21 de ani

De zodie nu ai intrebat... Eu is Pesti big grin

| Lary a răspuns:

14 si stau in Pitesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 45 si sunt din Galati? salut dulceatooo. din ce cartier esti? la 35 baba? nu cred.

auran
| auran a răspuns:

Dulceata nu esti singura - 34 de ani, Bucuresti