| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Sânii pana la ce vârstă cresc? Am 17 ani și nu pot sa spun că sunt prea mulțumită, nu sunt mari, dar nici cei mai micilaughing ce se mai poate schimba și pana la ce vârstă?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sanii cresc hormonal, toata viata, mai ales cand esti gravida sau alaptezi. Bineinteels ca pot si descreste, in functie de cum te ingrasi, slabesti sau ti se schimba hormonii.

| ShaOfHatred a răspuns:

Corpul uman, indiferent de sex, încetează să se dezvolte la 21 de ani. La 21 de ani, corpul ți s-a dezvoltat complet. (de la 21 în sus, numa rele se întâmplă)