| Zumbalaarebeca a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am cumparat un brad in ghiveci si bunici mele unul de plastic dar cumnata mea vroia natural ca vezi doamne asa trebuie, DAR problema mea este urmatoarea eu sunt contra taieri brazilor de sarbatori unui brad ii trebuie aproximativ 7 ani pentru a creste mare si frumos asa cum il gasim noi in piete il luam il tinem 2 saptamana apoi il scoatem afara in fata blocului sau fata porti si asteptam masina de gunoi sa ne scape de el, as vrea sa stiu voi ce ati alege sau ce ati ales dintre cele 3 categori:brad de plastic, in ghiveci sau taiat? cel in ghiveci are un avantaj il scoti apoi in curte sau pe balcon si il folosesti si la anulhappy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Eu alec bradul de plastic.Nu ma complic cu ghiveci sau brad taiat.Si eu sunt ca tine contra taierii brazilor.Bafta!

3 răspunsuri:
| MEMO a răspuns:

Cel de plastic big grin.
Asa nu mai facem rau naturiwinking

| BlueHusky a răspuns:

Clar daca ai loc si nu te incurca cel in ghiveci sunt ok dar nu prea cred ca poate sa tina pana la anul. Cel de plastic l-am avut si nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune ca brad de plastic zic si eu asa ca asa as alege eu