| pynnk a întrebat:

Scuze categoria dar este cea mai utilizata happy as vrea si eu un regim pentru adolescenti.care sa dea rezultate repede vizibile tinand cont ca am 17 ani 1.70 si 56 kg sad am un program foarte incarcat nu pot manca 3 mese pe zi deoarece sunt la scoala.am incercat sa nu mai mananc dupa ora 7. dar greusad pentru ca imi era foamecrying ce regim imi recomandati? butica nu prea am dar am picioarecrying va rog sa ma ajutati mersi:*:*

3 răspunsuri:
| me4ever98 a răspuns:

Pai as putea spune ca la inaltimea ta nu esti grasa deloc esti chiar bine, dar daca zici ca ai vrea sa dai jos de la picioare atunci eu zic sa mananci pana la ora 7, iar dupa 7 sa mananci doar fructe sau legume.sa elimini orice tip de fast-food si seara pe la 8 ai putea sa alergi 30 min sau sa faci acasa niste exercitii pentru picioare.parerea mea este ca te poti inspira si de aici
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=1syQHK3ycd4
.sper ca vei urma sfaturile mele... oricum eu iti tin pumnii sa reusesti;)

| pynnk explică (pentru me4ever98):

Mersi mult :*

| me4ever98 a răspuns (pentru pynnk):

Npc:*...si daca mai ai nevoie de sfaturi poti sa ma intrebi orice