| Ionutelson a întrebat:

Seara, maine am pregatire la Matematica si nu am credeti-ma nici un chef, eu stau cu Bunica mea acasa si e putin cam nebuna cand vine vorba de pregatire, si v-as ruga sa-mi dati o idee pana maine cum pot scapa de ea. rolling eyes Multumesc, astept raspunsuri cat mai serioase.

Răspuns Câştigător
| bianca_4393 a răspuns:

Incearca sa plangi putin si prefate ca vomiti.

| Ionutelson explică (pentru bianca_4393):

Exact la asta m-am gandit si eu laughing... incerc sa inscenez ceva insa mai accept idei

7 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Spune-i sa se duca sa-ti cumpere ceva sau spune-i ca a cheamat-o o vecina sau o ruda! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce idei vrei la Dragoste si sex?

| Ionutelson explică:

Nu sunt prea ideale... astept si altele, multumesc oricum, s-ar prinde imediat laughing).

| Ionutelson explică:

Eu nu fac pregatire cu ea, ci cu alta straight face
-.-

| Laurentiu201991 a răspuns:

Prefa-te ca suferi de o diarie mai severa si du-te din 10 in 10 min la baie... zii ca ti-e rau etc

| Ionutz239 a răspuns:

Draga Emanuell, spune-i ca nu face pregatire saptamana asta, ca aretreaba.
Bafta