| shtephie a întrebat:

Se merita sa mergi la Scoala Centrala?
Avantaje si dezavantaje?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dca stai aproape de scoala centrala merita sa te duci. daca esti departe ai putea sa nu mergi daca aceea scoala nu este prea buna.
ori ce scoala are dreptul de a te invata asa ca nu trebuie sa alegi o scoala dupa modul de predar nu dupa cat de aproape este sau cat de departe

| crissx a răspuns:

Buna! Depinde de posibilitati. Pe deoparte aici gasesti in general copii cu bani si cu fite, dar nu numai, si profesori mai bine pregatiti profesional si pedagogic.