| missmine a întrebat:

Se trec in catalognotele de la testele initiale?

4 răspunsuri:
| vlad93fcv a răspuns:

Salut. nu, notele de la testele initiale nu se trec in catalog.O zi buna!

| missmine explică (pentru vlad93fcv):

Sti sigur? chiar si in clasa a 9-a?

| vlad93fcv a răspuns (pentru missmine):

Sun foarte sigur. Testele initiale se dau la inceputul si la sfarsitul anului scolar pentru a vedea progresele pe care le-a facut elevul in timpul anului scolar la materia la care se da testul.Totusi e posibil ca unii profesori sa le treaca. desi acest lucru nu este obligatoriu.Nu cred ca trebuie sa-ti faci griji. mai ales pentru clasa a 9-a. Funda? happy

| MurderousBeauty a răspuns:

La mine la scoala nu se trec... big grin