| Biancutzika a întrebat:

Si cand ma gandesc ca totul a inceput stand la o masa si jucand carti ca si prieteni... eram eu si prietea mea cea mai buna. ma duse la cativa baieti intr-un parculet si am facut cunostinta cu ei dupa care am jucat carti cu totii. dupa 10 minute ea a plecat un pic sa o duca pe surioara ei acasa. Eu am ramas cu cei 3 baieti care erau acolo. Insa unul din ei nu isi putea lua ochii de la mine. Timpul a trecut. Ne-am cunoscut mai bine, imi spunea iubire, cu toate ca nu eram impreuna. L-am refuzat de atatea ori ca o proasta, dar il luam mereu in brate ca sa il impac. Acum nu l-am mai vazut de cam o luna si cred ca m-a uitat. am facut cea mai mare prostie. sa il refuz de atateea ori si cu toate astea, acum ca a disparut din viata mea, mi se rupe sufletul, pentru ca e singurul baiat care chiar a tinut la mine. am inceput sa plang, dar imi e frica sa nu isi fi gasit pe altcineva, din moment ce nu ma mai cautase. nici prietena mea cea mai buna nu stie ce am pe suflet. un sfat va rog.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa incerci sa iei legatura cu el in orice fel, sa-i ceri iertare si sa-i spui ca in acest timp ti-ai dat seama ce mult tii la el.
Sper sa fie ok, succes! happy

| Anonimuserr a răspuns:

Caută-l și cere-i iertare.
Spune-i că ai greșit mult și că îți ceri iertre și nu scuze.Sigur cred că va accepta dacă te duci la el și îlc auți sau îl suni. Este foarte important acest aspect.

| NoRegretsxx a răspuns:

In primul rand cauta-l. Doar nu te astepti sa te caute el pe tine, nu?
Alege-ti cuvintele cu grija inainte sa iti ceri scuze.
Invita-l in oras, iar de acolo lucrurile vor decurge de la sine.

| Apdosok a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu el. Macar sa va intalniti. Nu ii spune ca VOIAI sa te intalnesti. Si vezi ce zice. Nu trebuie neaparat sa iti ceri scuze pana nu vezi ca vrea sa se impace cu tine...imi vine si mie sa plang cand aud...