| MSM19 a întrebat:

Simt ca toate persoanele importante mie ma ignora ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Ignora-le si tu, nu le da sentimentu' ca te simti prost, sau ca ..iti e dor de prezenta lor, ..rezultatele vor veni, doar trebuie sa fii puternic/a si totu' va decurge bine. Succes happy!

2 răspunsuri:
| FluturashulNegru a răspuns:

E doar o perioada, am trecut si eu prin asa ceva, o sa treaca, dar daca nu ai rabdare, poti sa iti faci prieteni noi, cu care sa vorbesti si care sa te distraga de la probleme.

| Serban_Andrei_1997 a răspuns:

Intreaba-le daca le-ai suparat cu ceva.....incearca sa intri in conversatie cu ei fa niste glume sper ca ti-am fost de ajutor