| Krystina0xd a întrebat:

Singurul yahoo messenger pe care il pot instala este 12. Restul, atunci cand ma conectez spune Troubeshoot(ca si atunci cand nu merge internetul laughing )De ce oare, ce sa ii fac? sadFUNDA 100%!

Răspuns Câştigător
| danny1996 a răspuns:

Poi este o rezolvare destul de lunga daca te iei dupa timp. Deci pe scurt Pc tau a fost invadat de un virus raspandit peste tot pe internet care afecteaza doar messengerul singura solutie daca mai vrei mess iti reinstalezi windowsul si cand in reistalezi, scoate cablul de net din Pc si sa ai un antivirus la tine dupa ce l-ai facut il pui imediat asa poti prevenii milioane de virusi si vei scapa de o gramada de durere de cap incercand sa rezolvi problema

| Krystina0xd explică (pentru danny1996):

Multumesc foarte mult, voi incerca sa fac ce mi-as spus! happy

1 răspuns: