| ykwty a întrebat:

Site-uri pe care poți face bani? (Transferați direct pe card, nu prin paypal)?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| RainmakerX a răspuns:

99 Design, Design Crowd (sunt cu paypal dar poti face bani daca esti expert in Photoshop)

| CuriousStuff a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca ai putea sa faci bani asa cum cred eu ca crezi tu ca se poate toti am s-a acasa si am face bani de pe net. Singurele variante sa faci bani e daca iti faci site/blog si e foarte cunoscut sau daca faci site-uri pentru altii, dar pentru astea deja iti trebuie cunostinte IT avansate. Nu te mai amagi singur. Nimeni nu o sa ne dea vreodata bani degeaba.

| Axys a răspuns (pentru CuriousStuff):

Exista dar fac bani astea pe fiecare care isi face cont pe pagniile lor false.

| Axys a răspuns:

Exista dar nu e ok sa faci asta cu toate ca si eu as vrea dar nu e nimic serios...
daca ai varsta la care poti lucra incerca un loc de munca in care intr-adevar sa castigi bani.
Ca sa zic ca intr-adevar gasesti un program in care faci bani pe net si sa zicem ca i primesti pe card sa stii ca nu primesti cat crezi s-a cat spun ei printr-o reclama ca primesti bani multi doar pentru cateva chesti pe care le indepolinesti sa stii ca am auzit de la pritenele mele ca au incercat si faza e ca ei pe spatele celor car eisi fac cont pe aceste pagini pline de hoti ei isi scot bani la greu pe spatele celor care au conturi la ei.
Sper ca te-am ajutat cat de cat Eu imi spun parerea pentru ca m-am ineresat ca am fost candva cu ideea aia ca incerc si eu si m-am razgandit exact cad voiam sa fac un cont.