| marinmarian a întrebat:

Va salut! am 18 ani, iar penisul meu in erectie masoara 13cm si in stare fleasca aprox 3-4 cm. Am prietena dar aceasta nu se plange deoarece este "micuta". Problema mea sau complexul sa-i spoun asa ar fi, este in regula sau nu?

14 răspunsuri:
| florg78 a răspuns:

Atata timp cat sti si reusesti sa te folosesti cu scuces de ceia ce ai, nu conteaza in mod deosebit marimea, ci pasiunea, dorinta cu care o faci

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu cunosti fraza: " nu marimea conteaza, ci cum ii dai folos? " straight face

| KarinaV a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Dupa raspunsul asta ori esti tip si o ai mica, ori gagicul tau o are mica si nu vrei sa arati ca te deranjeaza. Doar o opinie

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru KarinaV):

KarinaV, nu cred ca ai dreptul sa te bagi in viata mea considerand daca o are mica sau nu. Dar daca vrei sa demostrezi prostia, te las linistita sa o faci. Cea ce eu am spus nu este o fraza inventata de mine, ci din contra, o spun specialistii. Iar daca tu esti inca o fiinta prost informata, te rog, daca chiar vrei sa ajuti oamenii, mai invata si dupa aia raspunde. Incantata de cunostiinta happy

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru KarinaV):

Nu ai cine sa te termine? Vrei sa iti caut pe cineva cu care sa o faci? Nu stiu, poate iti arunci frustrarea pe altii rolling on the floor laughing

| KarinaV a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Da intr-adevar, esti un om foarte inteligent dupa raspunsurile pe care le dai si eu imi cer scuze ca am pus la indoiala acest lucru. Aho ^^

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru KarinaV):

Vrei sa comparam profilul meu si al tau? Nu prea cred ca vrei sa iti scoti prostia in evidenta. Iar daca te referi la raspunsul care am dat la aceasta intrebare, uitate ca si alti useri au raspuns la fel.

| zxzx a răspuns:

No experience. Vorbim dupa 8 ani.

| zxzx a răspuns:

Cand se mai largeste nu o sa mai ai ce face cu ea, dar asta e...

| Azµre a răspuns:

Nu te mai lua după toată lumea. Un penis normal este situat între 11, 5-14, 5 cm. Prin urmare ești situat la jumătate. Așa că stai liniștit.
Nu te mai îngrijora atât. Un penis mare peste 15 cm va provoca durere partenerei.

| MrAlex a răspuns:

La 18 ani este cam mica...du-te la doctor

| marinmarian explică (pentru MrAlex):

Am fost si mi-a spus ca nu e nimic neinregula cu mine. de asta nu imi gasesc un raspuns clar

| H0lz a răspuns:

Mai bine mica si sa stii ce sa faci cu ea, decat mare si sa fii prost. Pai Du-te la un doctor si o sa iti recomande niste pastile de marirea penisului. happy Si sunt pe diferite categorii. cati cm ai vrea 3-4-6-10. happy Succes si ai grija :d

| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Stii care e chestia, daca te iubeste nu se gandeste cat de mica e "scula " ta, ba chiar cred ca se simte ea putin complexata gandind ca in viitor poate dupa nasterea unui copil ea o va avea mai larga decat iti trebuie tie. Cel putin fetele intotdeauna pun problema in viitor. straight face