| anonim_4396 a întrebat:

So... e complicat.sunt cu prietenul meu de 3 luni si eu fiind mai proastha sh mai pesimisthatt il intrebam ce o vazut la mine si ii ziceam ca eu is urata etc.si la un moment dat m-am enervat si i-am zis ca sta cu mine din plictiseala si ca sa-mi faca mie rau(ceea ce nu e adevarat)cryingel a ramas uimitsi de atunci sia mai pierdut increderea in mine adic nu mai tine asa mult la mine. el m-a iubit foarte mult si cred ca inca ma mai iubeste. ce sa fac ca sa isi recapete increderea in mine? ce sa fac ca sa tina la fel de mult la mine? ca la inceput? nici eu nu mai stiupls ajutatsima! daca vreti mai multe detalii si aveti intrebari lasati-mi un mesajwinkingsi sper sa-mi dati sfaturi ca eu n-am nici o idee ce as putea facecrying

5 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

In primul rand, foloseste corect resursele limbii romane. Intrebarea ta e deranjanta. Nu inteleg de ce vreti voi sa o faceti sa para mai "cool" prin adaugarea consoanei "h"... vorbim in romana, nu in engleza! Apoi cere-ti scuze si spune-i ca erai intr-o zi mai rea si intr-o perioada mai nefericita. Invita-l undeva sa discutati, sa-i spui cat de mult tii la el si cat de mult ai vrea sa fiti din nou impreuna. Daca nu vrea sa te asculte, roaga un prieten bun de-al lui sa il convinga sa va intalniti. Incearca sa-i oferi ceva ce s-ar putea sa il "indulceasca", ceva ce ii place lui. Dar nu ca mita.

| paupaulapaulina a răspuns:

Da add la paulaianos ( pe mess ) si poate vorbim mai multe si imi explici, iar eu te ajut :*

Te rog da add love struck

| Idk007 a răspuns:

Nu trebuia sa spui si tu ca esti urata sau ce i'ai zis :Sel cred ca s-a enervat atat ca ii spuneai asta des.acum cand vb cu el spune'i ceva gen : mama cat am slabit sau mama ce bine imi sta parul' thinking
Nu stiu. vorbeste si tu mai mult cu el.
Oricum daca esti sigura ca te iubeste, si tu pe el.totul o sa fie ok in continuarebig grin

Succes! sper ca am fost de ajutor >big grin

| rossCopperman a răspuns:

Imi pare rau pentru ce s-a intamplat certi scuze zi cum ai putea sa repari cea ce ai gresit ca daca stai asa fara sa vb cu el si... sa nu tineti legatura nu stiu poate sa isi gaseasca pe alta vb cu el asta cred ca e un bun sfat sper ca te-am ajutat cat de putin :-s

| Allexis a răspuns:

Nici eu nu stiu de ce sta el cu tine. Mai ales ca nici nu stii sa scrii romaneste.