| muciferus a întrebat:

So, imi place de o fata din clasa, sunt intr-a opta, si n-am nici cea mai vaga idee cum sa-i spun. Adica i-am dat de inteles de o gramada de ori, mai ales ca o alta colega de clasa striga intr-una: HEY! Stiati ca la x ii place de y!? si ma enerveaza rau de tot -.-. Ma rog, faza e ca eu nu sunt prea rusinos cu prietenii si chestii de-astea. Oricum, suntem colegi de clasa, asa ca in week-enduri mai iesim la un suc ceva big grin Dar are pe altul si nu ma compar cu el deloc x_x. Stiu ca n-am nici o sansa dar mna, m-am gandit ca vreun raspuns m-ar putea ajuta. Si nu-mi dati linkuri de pe net tampite va rog happy

2 răspunsuri:
| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

Eu i-as spune ca o plac si ca o iubesc foarte tare iar daca ar avea si ea aceleasi sentimente totul ar iesii bine. iti zic din propria experienta avem cam aceiasi poveste happy

| muciferus explică (pentru xXxDragosHHHxXx):

Eu inteleg ce vrei sa spui, dar chiar nu pot. ea are pe altul, nu ma compar cu el, si daca i-as spune m-as face de rusine totala big grin Adica i-am spus indirect ca o plac. Adica stie si ea. N-am curaju sa ma uit in ochii ei nici pentru 2 secunde.