| alexa_4308 a întrebat:

Spueneti-mi si mie cateva exercitii sa slabesc in afara de alergatstraight face

funda; x

Răspuns Câştigător
| Aliison a răspuns:

Sa stii ca nu numai exercitiile te ajuta sa slabesti! daca vrei sa slabesti cu adevarat trebuie sa ai si o alimentatie corespunzatoare! degeaba faci sport daca nu te abtii de la dulciuri sau mancarurile grase! poti sa mananci, dar nu in exces! eu alerg, fac abdomene tot ce tine de sport, da` am grija sa nu mananc foarte multe dulciuri si incerc sa ma abtin sa mai mananc mult si gras! nu sunt grasa, dar intotdeauna mi-a placut sa arat bine. adica cui nu i`ar place sa fie asa?

3 răspunsuri:
| Famelia11 a răspuns:

Regim disociat : intr-o zi mananci carne. Intuna legume. Intruna paste si repeti. Numai paine prajita sau neagra fara dulciuri numai fructe si batoane de cereale. In legatura cu sportul... Poti practica un sport anume: volei baschet etc. Aerobic etc. crede-ma chiar funcrioneaza dar sa nu trisezi. Pa

| BBAlyss a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa slabesti eu cred ca in primul rand ar trebui sa ai grija la ce mananci, iar apoi sportul pentru. ca fara sport n`ai sa reusesti[crede`ma ca stiu asta].Nu trebuie sa alergi pe distante mari dintr`o data ia`o incetu` cu incetu` dupa un timp mareste pootin viteza si minutele iar pe parcurs fa acelasi lucru sper ca intr-un fel ti-am fost de ajutor

| bilalala a răspuns:

Sari coarda! e foarte eficient pentru multe zone ale corpului, implicit coapse, fese, abdomen, solduri.etcbig grin