| Lov3AndHat3 a întrebat:

Spuneti-mi si mie care este cea mai puternica otrava care ucide un om...se gaseste la farmacie? si dupa ce o iei, ce fel de simptome apar? daca nu intervine medicul este posibil sa scapi cu viata?

Fundita...:Xms

4 răspunsuri:
| exya_5295 a răspuns:

Otrava nu stiu...apa cu zahar in vena asa poate muri un om foarte repede si fara dureri...(sper ca nu te gandesti sa iti iei viata)

| Lov3AndHat3 explică (pentru exya_5295):

Nu ma gandesc sa imi iau viata.imi trebuie pentru altceva.

| onlyketoops a răspuns:

Oauuuuuuuuuu...mai gandeste-te putin!

| pearsonman a răspuns:

Verde de paris se gaseste pe net...sau cauta si tu vreun dealer...Te asigur eu ca nu mai exista simptomelaughing