| Xonia a întrebat:

Spuneti-mi si mie cate ceva despre uleiul de ricin.pentru ce il folositi, este bun?
Eu am inceput de azi sa il folosesc pentru gene si sper ca va da rezultate
Mersi frumos

4 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Deci e f bun. Mie mi s-au indesit genele si au crescut si in lungime. Eu pe alea de jos le aveam f mici si erau si putine. Acum sunt chiar f mari. Fara exagerari. Prietena mea cea mai buna se mira cum de mi-au crescut asa. FOOARTE Bun.
Mai e bun si pentru unghii, le intareste. Foloseste niste manusi d-alea de plastic si pune putin ulei in ele. E bun si pentru maine. Si pentru par dar e de evitat pentru ca se ingrasa f repede dupa aceea.
Oricum, f buna alegere. Dar se vad rezultatele in vreo 1 luna 2. Dar inainte sa te culci da-te cu putin si nu o sa fi f multumita de rezultate. si nici nu e vreun proces greu.
Succes.

| Mirela a răspuns:

Pentru cresterea parului
am vbit cu o coafeza.si mi. a zis ca tot pentru crestere e f bun si uleiul d masline
sa nu folosesti pastile revalid pentru cresterea paruluihee hee ca cica nu. s bune straight faceiese par mai mult pe corp :-s

| Annemary_2131 a răspuns:

Eu il folosesc in combinatie cu vitamina a uleioasa si ulei de masline ca masca pentru par...il face mai matasos si mai stralucitor.

| Liberty a răspuns:

Eu stiam ca pentru cresterea parului din cap.