| c0okie a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa slabesc 6-7 kg in scurt timp. Vreau o cura de slabire care nu este costisitoare si nu este sofisticata. Ceva natural. Am renuntat la paine, fac exercitii si niciun rezultat sad va rog, ajutati-ma sad arat groaznic, nu ma mai incape nimic...si nici bani nu am sa-mi schimb garderoba

1 răspuns:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

1.Ar trebui sa nu mai mananci paine alba, ci neagra ca nu ingrasa.
2.Ar trebui sa mananci iaurt dietetic, nu este prea scump.
3.Ar trebui sa mananci multe vbrdeturi(ceapa, castraveti, rosii, etc.)
4.Ar trebui sa faci multa miscare.
5.Ar trebui sa te duci la sala (optional)
6.Sa nu mananci mult.
7.Sa nu mananci seara.
8.Sa nu mananci carne.
FUNDITA?