| LoVePiNk1998 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii pentru streetdance, breakdance, hip-hop... Mersiihappy

Răspuns Câştigător
| bubble_5017 a răspuns:

Sidney samson-riverside. Apple juice-indian.bibanu&camuflaj-cu ochelari de soare.black rose-anthem.jessy matador-bomba.loko-kixa.no rules-funk you all. timbaland-bounce, etchappy:*:*

| Ramona18 a răspuns (pentru bubble_5017):

Scumpa astea nu sunt melodii de street dancelaughinglaughinglaughing nici una din ele... dansez de mult timp si am dansat si street...aceste melodii nu au nici o legatura cu street dance-ul sau hip-hop-ul happy mai rau break-dance.happy informeaza-te inainte sa mai dai raspunsuri de genulhappy

| bubble_5017 a răspuns (pentru Ramona18):

''scumpa'',ia spune tu 2, 3 daca stiismug ca tu esti de aia de stii totlaughing)

| LoVePiNk1998 explică (pentru Ramona18):

Stiu ca nu e...numi prea plac melodiile...dar..am vrut sa dau funda la unul din raspunsuri..si atata timp cat nu mia mai raspuns nimeni am spus sa ii dau lui bubble_5017

| StReEtDaNcEaNa a răspuns (pentru Ramona18):

Nu te supara, dar amandoua sunteti pe langa laughing

6 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Pendulum blody sugar - dram and base

| SnapbacksBack a răspuns:

Astea's melodii de street dance...
tyga ft chris brown - snapbacks back
lil mama - g slide
wiz khalifa - work hard play hard
swwiz beatz - monkey in the bank
mersi newera -clik clak
t pain - thake your shirt out
chris brown - look at me now
wiz khalifa - black and yellow
50 cent- candy shop
ludacris - pary no mo
rangers - i'm a monster
sper ca v-am luminat pe toti =P