| Darcklight a întrebat:

Stau si ma intreb de ce viata uneori nu e dreapta cu cel care merita, va salut.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca nu stie sa controleze gandurile pentru a avea succes in viata. Cine e ferm optimist o duce bine in viata.

| ascovit a răspuns:

Nu sunt oameni care merita o viata mai complicata si oameni care nu merita o aemenea viata. Fiecaruia ii este dat atat cat poate suporta, important fiind sa iti pastrezi credinta.
O zi buna!

| MihaelaDart a răspuns:

Nu viata este nedreapta, ci el nu te respecta pe deplin. Nu te merita! Fi tare in astfel de situatie si treci mai departe, nu este capat de lume si poti face o schimbare in viata ta ori inainte de a purta o discutie cu el.

Noroc!

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,la fel cum noi oamenii avem defecte si facem alegeri proaste uneori, asa se intampla si cu viatahappy. Pana la urma, trebuie sa ne acceptam asa cum suntem si sa ne multumim cu ce avem, sau sa luptam pentru ceea ce ne dorimwinking!

| OOOLEOOO a răspuns:

Omul corect are un defect, incearca sa se ridice prea mult la standardele altora, decat sa se ridice la standardele lui, astfel devine prea atent la viata altuia, uitand de lucrurile placute din prorpia viata.
Cat de atent esti la viata ta?

| tpuforyou a răspuns:

Viata este precum un joc, nu dispera vei intelege mai tarziu de ce... vei fi rasplatit pentru tot!

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Pentru ca mereu oamenii buni au de suferit in viata.