| Dizzyz a întrebat:

Stiam ca poti suna pe necunoscut daca tastezi nu stiu ce cifre apoi numarul persoanei. spuneti-mi-le si mie. Funda

Răspuns Câştigător
| Andrei97ro a răspuns:

Buna! Ca sa suni cu necunoscut pe cineva trebuie sa tastezi #31# si dupa numarul persoanei...Bafta!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr ascuns *#31#
Si privat am aitat

| Elsiane a răspuns:

Scrii înaintea numărului ales '#31#', eu așa știam.

| FlAiser a răspuns:

| Rawwwrrrr a răspuns:

Prima data scrii #31#, apoi scrii numarul de tel, ex: #31#07********. Asa se face.happy Sper ca te-am ajutat.happy winking

| adelinutu1 a răspuns:

#31# inainte de nr, nr ascuns si nr privat e acelasi

| cosminutzu90 a răspuns:

Tastezi #31# si dupa numarul victimei.De exemplu:#31#07********

| Andrei2421 a răspuns:

#31# si nr persoanei
ex: #31#0742341279

| AnaMARIA12344 a răspuns:

Pai cel mai simplu ar fi sa tastezi #31#0742725253! Asta este doar un exempluu! ma rogg...
faza e ca trebuie as adaugi #31#!
Succes!:X::X:X

| misterioasa01 a răspuns:

Pai scrii #31# si numarul persoanei respective... sper ca te-am ajutat :*:*:*:*... funda?