| dadonexus a întrebat:

Stie careva daca pot comanda de pe ebay sau amazon si sa primesc marfa in romania eventual sa fie adusa in constanta si de acolo sa platesc o firma de transport sau ceva genu, daca da cat ma costa transportu si in cat timp ajunge marfa? Scz nu am gasit alta rubrica

Răspuns Câştigător
| Andre_7309 a răspuns:

Pe eBay trebuie sa ai cont(e simplu, dar trebuie sa ai18 ani) sunt anumite produse cu taxa de transport si alte alea,dar sunt si produse fara taxa de transport(free shipping). Modul de plata este PayPal.(trebuie sa ai card, completezi un formular simplut, totul este securizat).
De amazon nu stiu nimic...scuze.

| dadonexus explică (pentru Andre_7309):

Din cate stiu free shipping este doar in us nu si peste mari...

| dadonexus explică (pentru dadonexus):

Oceanestraight face

4 răspunsuri:
| meriuss a răspuns:

Da se poate.fii mai detaliat si iti dau un raspun pe masura

| dadonexus explică (pentru meriuss):

Vreau sa comand numeroase lucruri de pe ebay sau amazon insa nu stiu daca se poate livra si in Romania daca se poate cat costa transportul stiu ca variaza in funtie de greutate si volum.