| CoryCorina a întrebat:

Stie cineva cum pot pune din iTunes in iPhone un videoclip? Si cum pot pune imaginea aia din spatele ecranului de baza? HELP!

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

De pe iPhone, direct din iTunes sau din calculator iTunes pe iPhone? Uite,. Intri de pe iPhone in iTunes si onsa vezi ca la fiecare videoclip, melodie, etc. Are un preț sau e gratis si scrie free. Apesi acolo si îți va apărea install app. Apesi acolo si va trebui sa introduci ID ul tau Apple si parola. Si gata, se instaleaza singur. Si poza...intri in poze si îți va apărea in dreapta sus la poza pe care o vrei ' utilizati ca fundal'. Si gata... funda?