| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum invata ceilalti elevi de clasa 8 pentru examenul de la vara? Nu de alta, dar vreau sa stiu cam cat sa invat si eu in raport cu ceilalti(cu aia care au sanse mari sa ia peste 9.80).

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Zilnic.
Își cumpără culegeri fie de română, fie de matematică.
Și învață pe rupte.

| anonim_4396 explică (pentru Elena9328):

Mai. Tu vorbesti serios acum sau doar zici asa la misto? Nu m-as mira sa aflu ca dupa ce ca mai si vorbeai serios, te mai si miri acum citind asta de ce am scris eu mai inainte.
Dar pe bune acum, sunt atatia care iau 10 si zic ca nu se pregatesc cine stie ce...
Eu in ce clasa esti? Si din ce oras?(intreb ca sa vad daca esti la curent cu subiectul)