| NoLoveNoStress a întrebat:

Stiti o urare frumoasa pe care sa o scriu pe o felicitare pentru profesoare? Sa fie ceva foarte frumos si deosebit. Acord funda, restul au vot.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Primavara sa va aduca un martisor de sanatate, un ghiocel de noroc, o adiere calda de fericire, un nor de iubire si un soare stralucitor asemeni sufletului dumneavoastra.

3 răspunsuri:
| Natiiiiiii a răspuns:

Poti incepe asa: Aceasta zi este o ocazie deosebita sa va aducem cele mai sincere si frumoase urari de bine, sanatate, prosperitate dumnevoastra care sunteti atit de drag pentru fiecare dintre noi. Va aducem cuvinte de multumire pentru munca imensa pe care o depuneti pentru noi. Chiar de v-am gresit uneori sau poate chiar mereu, si chiar daca am fost neatenti la ore, va rugam sa ne iertati.Va multumim din suflet ca ne-ati incurajat si ati avut atita rabdare cu noi. Va multumim!