| sasha a întrebat:

Stiti site-uri pe care pot gasi blugi cu talia lasatawinking de vanzare de fete/baieti?happy

6 răspunsuri:
| luckyan a răspuns:

Site-uri nu stiu, dar stiu pe cineva care vinde ceva aduse direct din state la preturi f bune

| k3v1NNN a răspuns:

Luckyan daca ai putea sa imi dai un id de mess sa vb ca vreau si eu ceva blugihappy

| HaineDeVis a răspuns (pentru k3v1NNN):

Www.hainedevis.ro toate produsele sunt de import UK si USA.branduri de top.O seara placuta!

| HaineDeVis a răspuns (pentru k3v1NNN):

Buna Sasha, www.hainedevis.ro toate produsele sunt de import UK si USA.branduri de top.Blugi si multe alte lucruri ce o sa te incante! O seara placuta!