| Natalia_9228 a întrebat:

Stiti vreo crema de cosuri care functioneaza? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit si zinerit si skinoren si foarte multe creme... daca esti in perioada de pubertate nu le poti indeparta. Doar sa mergi la un salon de infrumusetare dar tot o sa iti mai iasa.Asa ca lasale asa cine te place te place si cu ele si fara elebig grin.Baftabig grin

4 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

E o solutie. de fapt tratament. Zynerit.
[Poti merge la un dermatolog sa vezi ce. ti recomanda.
. chatterbox]
Am auzit de la mai multi ca. l folosesc. si am vazut rezultate `miraculoase`hee hee.

| TwEEty_9286 a răspuns:

Da stiu:Skinoren este foarte buna pa pa*

| Johanna_2621 a răspuns:

Zynerit. Nu e tocmai cremă, e o soluţie. Găseşti la farmacie, e vreo 30 RON. Pe mine m-a ajutat mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zynerit, de la farmacie.
30 lei

xoxo, didi