| Quicky a întrebat:

Stiu ca pare penibil dar asta e viata.
Am 15 ani si nu stiu juca fotbal corect. ma poate indruma cineva cum/unde as putea sa invat sa joc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Forevăr a răspuns:

Intra la un liceu sportiv.

| Andreea_5571 a răspuns:

Sa stii ca nu esti penibil deloc daca nu stii sa joci fotbal corect. Nu esti obligat sa inveti doar pentru a sti; daca nu-ti place nu o face. Gandeste-te ca sunt o multime de baieti in lume care nu stiu sa joace fotbal corect dar au alte talente. Lasa-te de fotbal sfatul meu si gaseste-ti o adevarata inclinatie care sa-ti placa intr-adevat.