| ofataobiscuita1 a întrebat:

Stiu ca poate o sa para ciudat dar am nevoie de un sfat. Sa o spun mai pe scurt sunt virgina si am 20 de ani. Ideea este ca am inceput sa vorbesc cu un baiat super de aceeasi varsta cu mine si m-a chemat la el acasa. Credeti ca vrea sa facem ceva sau pur si simplu vrea sa vorbim? Mentionez ca stie ca sunt asa

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ce vrea. Poate scapi de virginitate. Daca este tandru cu tine, va fi foarte placut pentru amandoi.

| ania a răspuns:

Da cred ca vrea sa faceți ceva. Dacă voia sa te cunoască mai bine asa, ca persoana în general Te-ar invita la o plimbare, la un suc.
Cred ca ai fi mult mai fericita dacă ai alege sa respecți planul Creatorului și ai alege sa faci sex numai după căsătorie. Virginitate e darul primit de la Creator pentru a fi dăruit numai partenerului de căsătorie, adică într-o relație de dedicare pe viata unul fata de celalalt.

| dullcat a răspuns:

Buna.Noi nu putem sti motivul, insa tu il poti afla daca il intrebi direct.Totusi, aveti 20 de ani, nu 13, si e perfect normal si necesar sa discutati despre aceste lucruri fara perdea. Comunicarea e extrem de importanta intr-o relatie. Daca el spune ca nu veti face nimic sexual, dar apoi te trezesti ca vrea asta si te forteaza, ce faci? Da-i de inteles ca tu nu esti inca pe aceeasi lungime de unda.

| anonim3247 a răspuns:

El va face ce vrei tu să faci

| spuncevreau a răspuns (pentru anonim3247):

Din ce peșteră a involuției ai apărut prietene?
Crezi că băieții sau fetele funcționează după niște tipare prestabilite?
Dar dacă se duce în costum de bărbat?

| anonim3247 a răspuns (pentru spuncevreau):

Femeia e cea care dă de înțeles că vrea ceva și cum e îmbrăcată

| Caro34 a răspuns:

Bună! Eu ți-aș spune să nu mergi la el acasă! Mergi cu el în public însă nu acasă până ce nu te simți tu pregătită sufletește și fizic pentru asta! Poate el te vrea fizic însă tu, pentru el, nu ești pregătită! Apoi cunoaște-l mai bine, sex poți face oricând însă dragoste e mai greu să ai! Prima dată este ceva traumatizant dacă nu te iubește! E bine să mai aștepți... Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strig anonim 3215 și trag apa la wc

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu te duce. Nu face prostia asta.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu ești Absolut deloc ciudată trebuie sa înțelegi ca nu toți băieți și bărbați iubesc o fata o femeie cu Adevărată sunt fel și fel de oamenii cu fel și fel de intențin și scopuri ascunse trebuie sa fi conștientă de ce ți dorești cu Adevărat și sa fi foarte atenta nu toți bărbați iubesc cu Adevărată da cu Adevărată fără nicio limita și incondiționată nu toți bărbați și-ar da inima pentru femeia lor sau fata pe care o iubește cu Adevărată. Mulți doar vor o partida de sex și atâta nu știe cei aia sa iubește cu Adevărată da cu Adevărată fără nicio condiție și incondiționat ai mare grija de tot la astfel de oamenii nu te lăsa prostita și nici păcălit deschide ochii mari și fi enorm enorm de atenta.

| Konstantinos99 a răspuns:

Raspunsul este general da, vrea sa faceti ceva mai mult decat a vorbi, insa pot exista exceptii ca de exemplu: este la fel ca tine, fara experienta intima(cum e normal) si astfel poate avea aceeasi intentii ca si tine: a vorbi, a te atasa, a cunoaste cealalta persoana iar pe termen lung sa va ganditi si la trupuri, la intemeierea unei familii. Daca baiatul are experinenta, clar vrea si iti arate experenta lui HAHA. Eu sunt baiat si iti propun sa nu te lasi asa usor.Indragosti ta, jucati va, flirtati aveti timp si pentru a face copii.Si inca un pont tinand cont de ce am mai citit din raspunsuri vreau sa iti atrag atentia ca un baiat nu mai este asa interesat de fata dupa primeste ce vrea(sex), asa ce e bine sa va incurajati unul pe altul sa va cunoasteti mai mult sufleteste, iar placerea sa fie marul din varful piramidei(eventual dupa casatorie). Gandeste-te daca chiar se potriveste cu tine ca si comportament, daca e atent cu tine si daca vrea sa evoluati impreuna ->in maniera descrisa de mine.
Daca Da! SUPER!
, daca nu e posibil sa nu se merite sa ii acorzi interes pentru ca nu iti va fi bine pe termen lung.