| AlexMaddox a întrebat:

tot ma suna cineva cu numarul (000000) da ati vazut bine 6 de 0. Cine poate fi? Nu vreau sa raspund mai ales ca numarul e asa ciudat nu am mai intilnit asa numar. Va rog ajutati-ma chiar vreau sa stiu! Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu raspunde niciodata la acest numar.

| AlexMaddox explică (pentru darrio2007):

De ce?

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexMaddox):

Pentru ca nu stii ce vrea.Si nu este un numar obisnuit pentru retelele de telefonie.Din orice tara ar suna.Iti putea da de gandit numarul.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da, e satana in persoana si o sa iti fure sufletul. Raspunde si intreaba, ce tot atita tura-vura.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce sa zic.S-ar putea sa fie o eroare a telefonului tau, dar ma indoiesc ca telefonul tau se 'razbuna' pe tine pentru ceva.Ia-ti o aplicatie de blocat numere, si blocheaza-l! Cine stie cine o fi! -si vorbesc foarte serios-
Daca vrei tu sa stii cine te suna, incearca sa ii raspunzi, dar nu recomand!
Sper ca te-am ajutat!

| lungumihai69 a răspuns:

Este un numar cu suprataxa deci daca ai crdit poti incerca ramane la aprecirea ta

| AndreeaDeea2003 a răspuns:

Inchidei mereu sau nul baga in seama sau raspundei si ia-l la intrebari si cand te inerveaza inchidei si nu mai raspunde