| ViVi a întrebat:

Stiu ca v-ati saturat de intrebari cu teme dar eu nu vreau sa imi faceti temele thinkinglaughing vroiam sa va cer daca stiti un site cu raportul de coordonare si subordonare
sper ca am scris bine dau fundita dar sa fie siteul corect multumesc ca nu am de unde sa scot crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa sa aducem niste profesori pe site
Si raluca sa mai adauge o rubrica " Scoala & Teme "
xoxo
by dydee

5 răspunsuri:
| ViVi explică:

@DurexXata ai dreptate laughing dar eu nu vam cerut sa faceti temele vam cerut un site waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANa mama dar faza este ca sunt multe intrebari legate de scoalawinking
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.GramaticaEPeCaleDeDisparitie.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea multe intrebari scuze ca nu pot sati zic