| yappi a întrebat:

Sunt asa de confuza deci sa va povestesc. Am fost cu un baiat din cls acum vreo 5-6 luni apoi de cand a inceput scoala dupa vacanta de vara ne tot uitam unu la altu toti zic ca dc nu ne impacam ca mie imi place inca el ma place inca si ne potrivim.Am vb pe mes si mi-a spus ca i place inca de mine dar la scoala se uita dupa altele eu nu am ce sa ii spun pentru desi stie ca il mai plac si el ma place nu ne'am impacat si tot asa ne uitam ca prostii unu la altu nu mai avem prieten/prietena nici unu si ramanem cu zambete si priviri si discutii fara rost. Azi mi-a spus ca vrea sa si'o piarda cu mine i'am zis ca nu am inca de gand si a spus ca ma asteapta ca vrea sa fiu eu prima si asa mai departe si a mai spus ca daca vrea sa se **** poate la orice ora si eu sunt constienta de asta pentru ca orice fata si'ar dori sa fie cu el ca i chiar frumos dar sa revenim el a spus ca ma asteapta ca atunci cand si'o pierde vrea sa o faca cu o fata care ii place dar eu nu stiu ce sa cred. El chiar ma place ink sau zice asta sa ma imbete de cap?

2 răspunsuri:
| AngoOra a răspuns:

Cred ca te place
poate numai dupa distantarea dintre voi a constientizat ca trebuia sa te pretuiasca mai mult, si-a dat seama cat de mult tine la tine
dar tu trebuie sa stii mai bine pentru numai tu il cunosti si stii daca te-a mai mintit, daca ii mereu sincer, daca te-a placut cu adevarat, daca nu e genu care sa le zica Te iubesc la vreo 2-3 big grin
deci parerea mea e ca te place, dar rasp sigur il poti afla doar tu, caci o relatie nu se intemeiaza doar cu presupunerile mele happy

| bc2000 a răspuns:

Hei stie cineve daca pot lua un telefon de la germanos, dar cu abonament la coosmote