| C1p1 a întrebat:

Sunt baiat, 14 ani, 1.70 inaltime, 50 kg si arat cam slabutz, vreau si eu sa ma apuc sa fac FLOTARI & ABDOMENE. Vreau sa spun ca abs-ul se vede un pic, dar la piept e naspa laughing arat prea slab, vreau niste exercitii pentru piept, in afara de clasicele flotari happy, adica alea vin de la sine >:, ceva sa mai fac si pe langa, pentru definire musculara vreau ( adica sa se vada cat mai frumos >: )

Răspuns Câştigător
| Puppetzz a răspuns:

Fara masa nu cred ca ai ce sa faci. mai bine ramai la flotari ca te ajuta... iti recomand sa gasesti o gantera 5-10 kg si sa faci cateva serii bune cu ea dupa care sa bagi cateva flotari. Te ajuta mult.
Ciau!