| Reeey a întrebat:

Sunt cls a 9-a ce sa scriu la eng la portofoliu pe luni ceva asa dupa voi, ce ati scrie sa luati nota mare?

Deci am scris la vocabular o gramada numai trebuie am nevie la contents, grammer verb tenses tag questions si writen asigments translation

Tin sa preciezez ca stiu foarte bine engleza [ nu ma laud ] dar eu cu un coleg ne descurcam cel mai bine din clasa restul in la pamant si vreau sa maresc toate mediile ca in al 2-lea semestru sa ma transfer la alt profil, mersi mult dau funda.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Depinde ce vrea profesorul sa-i scrii in portofoliu. Nu v-a dat niste cerinte?